Napisz email do kolegi z zagranicy opisujący osobę z twojej rodziny

Pobierz

W e-mailu opisz jej: - wygląd zewnętrzny, - cechy charakteru, - zainteresowania.. Napisz e-mail do kolegi z zagranicy opisujący osobę z twojej rodziny wygląd zewnęrzny cechy charakteru zaiteresowania limit słów:50-120 po angielskuNapisz email do kolegi z zagranicy opisujący znaną ci osobę .W e-mailu opisz jej ; wyglą zewnętrzny , cechy charakteru i zainteresowaniaNapisz e-mail do kolegi z zagranicy opisujący znaną ci osobe .W e-mailu opisz jej wygląd zewnętrzny ,cechy charakteru,zainteresowania .Minimum 50 -120Napisz e-mail do kolegi z zagranicy,opisujący znaną ci osobę.. 100 słów, minimum 50 2013-05-06 19:18:39 napisz e - mail po angielsku do nowego kolegi John'a ( 50 - 100 ) słów .. E-mail do przyjaciela lub kolegi po niemiecku to forma pisemna, która wymagana jest na maturze z języka niemieckiego.. Poniżej znajdziecie wskazówki jak napisać e mail-a do przyjaciela lub .Napisz email do koleżanki w którym opiszesz nowa prace członka twojej rodziny.. w e -mailu zaprezentuj się, opisz typowy dzień dla ciebie, napisz co lubisz robić w weekendy 2016-10-02 18:08:03Napisz e-mail do kolegi?. Najlepiej by było jak by to zadanie było napisane po angielsku i przetłumaczone na polski.Żeby nie było kopiowane z .. Proszę o napisanie, to na jutro.. Podpisz się jako XYZ.. dobrze by było, gdy ten list zajął z stronę A4!.

napisz list do koleżanki z zagranicy.

W e-mailu opisz jej :- Wygląd zewnętrzny- Cechy charakteru- Zainteresowania.Limit słów: 50-120.Daje najjj ️.. W e-mailu opisz jej:• wygląd zewnętrzny,.. - Do zobaczenia!. Bye - Na razie.. W e-mailu opisz jej: -wygląd zewnętrzny -cechy charakteru -zainterwsowania Limit słów 50-120.. Question from @Gosia123gosiaaowfrnd - Gimnazjum - Język angielskiZadanie: napisz list do kolegi koleżanki w którym opiszesz swój rodzinny wypad rowerowy po najbliższej okolicy w tym liście przedstaw swoje wrażenia z Rozwiązanie: droga aniu na początku tego listu serdecznie cię pozdrawiam w ostatnią niedziele byłam zE-mail po niemiecku do przyjaciela lub kolegi.. po angielsku.. W e-mailu opisz jej :- Wygląd zewnętrzny- Cechy charakteru- Zainteresowania.Limit słów: 50-120.Daje najjj ️W e-mailu do kolegi z Niemiec: - opisz, jak w twojej rodzinie obchodzi się święta Bożego Narodzenia, - wyjaśnij, dlaczego lubisz to święto, - napisz, że zapraszasz go do siebie w zbliżające się ferie.. Zadania tego typu każdy musi mieć zrobione inaczej, dlatego obecnie nie podajemy przykładów rozwiązań.. Question from @Buuuu199 - Szkoła podstawowa - Język angielskiSay hello to your family.. cechy … Natychmiastowa odpowiedź na Twoje pytanie.Napisz e-meail do kolegi z zagranicy w którym opisujesz znaną ci osobę: WYGLĄD ZEWNĘTRZNY CECHY CHARAKTERU ZAINTERESOWANIA 50-120 słówNapisz email do kolegi z zagranicy opisujący znaną ci osobę..

W tym zadaniu należy opisać znaną Ci osobę.

- Pozdrów swoją rodzinę.. jesteś na obozie na którym poznałeś ciekawą osobę.w e-mailu do kolegi?koleżanki z anglii napisz jak się poznaliście jak on wygląda jaki on jestNapisz email do kolegi z zagranicy, opisujący znaną ci osobę (koleżankę).. :)napisz email do kolegi/kolezanki z zagranicy, w ktorym: -opiszesz swoja nowa dziewczyne/chlopaka -okreslisz wasze wspolne zainteresowania - opiszesz irytujaca ceche charakteru swojego chlopaka/dziewczyny - wyrazisz nadzieje na wasze rychle spotkanie w trojke w Polsce.. Rozwiń swoją wypowiedź w każdym z trzech podpunktów, pamiętając, że długość e-maila powinna wynosić 50 do 100 słów.Napisz e-mail do kolegi z zagranicy opisujący znaną ci osobę.. Napisz,kim jest nowa przyjaciółka,i opisz okoliczności,w których się poznaliście Opisz krótko wygląd a charakter tej osoby Określ,dlaczego ją polubiłaś podając dwa powody Wyraż nadzieję iż wkrótce spotkasz się z adresatem listu i będziesz miała okazję przedstawić jej swoją nową przyjaciółkę.Napisz list do kolegi lub koleżanki, w którym opiszesz swoje wrażenia z piewszych dni w nowej szkole.. Jest to wypowiedź, którą kierujemy w formie elektronicznej, którą dobrze znamy, a więc ma charakter prywatny.. Napisz kim jest, co musi wykonywać, a czego nie..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt