Sprawdzian z treści lektury tajemniczy ogród

Pobierz

Nie było to dziecko tkliwe i nie dbało nigdy o nikogo.. Synem lorda jest : a. Dick b.Zobaczcie czy dobrze przeczytaliście lekturę!. pytanie 1 z 10. i taka rozmowa więc nie polecam :( .Test ze znajomości lektury "Tajemniczy ogród".. Lew, czaro.. Obserwuj autorów.. Niepotrzebny był żaden quiz lub sprawdzian z treści lektury.. Sprawdź, czy zdołasz odpowiedzieć na te 12 pytań!. Po chwili znalazła się w tajemniczym ogrodzie.. Część 3.. Zapisuj ulubione.. Zawiera historię szkoły i miejscowości, informacje o bieżących wydarzeniach, bogatą fotogalerię.. Chyba nie zaryzykuję.. Wyślij pocztą e-mail Wrzuć na bloga Udostępnij w usłudze Twitter Udostępnij w usłudze Facebook Udostępnij w .. pomogło mi to przed sprawdzianem dzięki :)<3.Witaj na stronie Quizz.pl.. Mary Lennox urodziła się w: a. Indiach b. Anglii c. Polsce d. Japonii 2.. Przyjechała do Anglii do wuja 4.. 2.Jakie imię nosiła opiekunka głównej bohaterki?. Zawiera 16 pytań.. Jak dobrze znasz przygody Mary, bohaterki powieści "Tajemniczy Ogród"?. Zarejestruj się!Oficjalna witryna internetowa szkoły w Olesznie od lat związanej z historią i tradycjami Armii Krajowej.. Rozwiąż test!. :(" no i nie polecam bo z tajemniczego ogrodu dostałam ,3+, XD i tak nie polecam bo nawet jeżeli tysiące razy sprawdzi w lekturze to jak się odpowie poprawnie to moja mama mówi ,że maja to tajemniczy ogród jeżeli tego nie zrobisz na 45-45 to zabieram ci komurke na miesiąc..

... Test z lektury Tajemniczy ogród.

Dodatkowe oznaczenie "Sprawdzona treść" wskazuje, że dany materiał edukacyjny został zweryfikowany przez Redakcję lub ekspertów współpracujących z serwisem.. Udostępnij.. Rozdział 9.. - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraTest ze znajomości lektury Tajemniczy Ogród autorstwa Frances Hodgson Burnett.. Jak brzmi tytuł książki w oryginale, tzn. w języku angielskim?. Jednocześnie było tam niezwykle cicho.. Zawiera nieodpowiednie treści?. PYTANIA OTWARTE 1.. Hałasy, bieganina, ęki i lament z powodu cholery straszyły ą edynie, a teraz była zła, bo nikt zdawał się nie pamiętać o e istnieniu.. Zawiera nieodpowiednie treści?. W jakim kraju urodziła się i mieszkała Mary?Tajemniczy ogród.. #lektury #lekturyszkolne #tajemniczyogrod #franceshodgsonburnett.. Kto jeszcze - oprócz dzieci i Bena- wiedział o tajemniczym ogrodzie i odwiedził tam dzieci?. Załóż własny blog!SPRAWDZIAN ZE ZNAJOMOŚCI TREŚCI LEKTURY PT. "TAJEMNICZY OGRÓD" Na podane pytania odpowiedz pełnymi zdaniami.. Odpowiedzi zaznacz na karcie odpowiedzi.. Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.Zaraz sprawdzian z niej a ty nie jesteś pewny czy sobie poradzisz?. U góry znajdziesz quiz Tajemniczy Ogród - Super Test.Wypełnij ten test, i sprawdź ile wiesz o Tajemniczym Ogrodzie..

Sprawdzian z lektury inaczej.

Frances Hodgson Burnett, "Tajemniczy ogród" - test z lektury na poziomie trudnym.. Postanowiła obejść cały ogród.. Test: Tajemniczy ogródZobacz 12 odpowiedzi na pytanie: pytanie z lektury "tajemniczy ogród" 1.. Dobrze trafiłeś!. Jakie zwierzę wskazało Mary drogę do ogrodu?. Dodawaj wpisy.. Najdziwniejszy dom.. Wyślij zgłoszenie.. Gdzie wychowywała się Mary?. Mary zwróciła uwagę na ogromną ilość róż w ogrodzie - znajdowały się dosłownie wszędzie.. Tajemniczy ogród - test .Tajemniczy ogród test ze znajomości treści lektury Sprawdź swoją wiedzę na temat lektury tajemniczy ogród z nim masz większe szanse na dostanie lepszej oceny ze sprawdzianu z treści lektury Rozwiąż test » Jeszcze nie rozwiązywałeś/aś tego testu.. Część 2.. Część 1.. 13 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. 85 Obserwuj autora Zobacz profil Zapraszam do rozwiązywania moich quizów: .. TEST Z LEKTURY: "Opowieści z Narnii.. Kto napisał list do pana Cravena z prośbą, by wrócił do domu?. Zanadto wszyscy byli przerażeni, by myśleć o dziecku, którego nikt nie lubił.sprawdzian z lektury tajemniczy ogrod turbofile.co.pl/ .. Matka nie interesowała się Mary i unikała jej 3.. Osobą przybywającą z Indii jest: a. Medlock b. Marta c. Lennox d. Colin 5.. Regulamin Polityka prywatności Polityka cookies Przegląd treści Dla rodziców Dla szk .Tajemniczy Ogród - 10 pytań i odpowiedzi..

U góry znajdziesz quiz tajemniczy ogród.

dodany: 2015-05-20 20:40:31, przez: Nie powiem.Test ze znajomości lektury "Tajemniczy Ogród" autorstwa Frances Hodgson Burnett.. Dzięki temu lepiej zapamiętamy nie tylko imiona postaci, ale również ich motywacje oraz wzajemnie łączące ich relacje.Quiz z lektury "Tajemniczy ogród" Ania i Klaudia :) Autor: Unknown o 14:52.. Jako gatunek literacki jest to a. epopeja b. epika c. powieść d. tragedia 3.. Ogród był żony pana Cravena ( imię żony pana Cravena Lilias ).Test z lektury Tajemniczy ogród to przyjemny sposób na to, by sprawdzić swoją wiedzę dotyczącą powieści, przyswoić sobie lepiej i bardziej trwale szczegóły, które często mają zwyczaj po prostu umykać.. 13 Obserwuj autora Zobacz profil Zobacz .Test wiedzy z książki ,,Tajemniczy ogród" .. .Sprawdzian weryfikuje znajomość lektury pt. "Tajemniczy ogród".. Jako rodzaj literacki jest to: a. opowiadanie b. epika c. film d. tragedia 4. .. Jutro mam sprawdzian z treści.. Test wiedzy online z lektury szkolnej.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Tajemniczy ogród..

Ma formę pytań otwartych.Tajemniczy ogród.

Są rzeczy, które też możesz otagować Sprawdzian z lektury tajemniczy ogrod?. Gdzie Mary urodziła się?SPRAWDZIAN Z TREŚCI LEKTURY: "TAJEMNICZY OGRÓD" Odpowiedz na pytania dotyczące treści lektury: "Tajemniczy ogród".. Skomentuj.. Mary Lennox uważano za: a. ładną i mądrą b. brzydką i mądrąSPRAWDZIAN Z LEKTURY 1. Podaj imię i nazwisko autora "Tajemniczego ogrodu" 2.. Dalsze strony zostały uznane przez właściela bloga za zawierające treści przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich (mających ukończone 18 lat).. (zanim przyjechała do posiadłości Cravena) 3.Skąd przyjechała bohaterka?Pasował.. a) drobna, wysoka, brunetka b) drobna, szczupła, jasna blondynka c) dobrze zbudowana, szatynka, brązowe oczy 2.. Przeczytaj dokładnie instrukcję.. Czy dokładnie ją przeczytałeś?. Patixella 4 lata temu.. Przy jednej z altan zauważyła kiełkujące rośliny.ona zupełnie z powodu śmierci swe niani.. WYBIERZ I PODKREŚL JEDNĄ POPRAWNĄ ODPOWIEDŹ.. Strony te zawierać mogą w szczególności treści o tematyce erotycznej, a także treści drastyczne lub inne przeznaczone .Witaj na stronie Quizz.pl.. Zastanawiam się, jak na ten sposób pracy zareagowaliby siódmoklasiści.. Witam, potrzebuje, aby ktoś z Was ułozył dla mnie 10 pytań i 10 odpowiedzi na Nie, pytania mają dotyczyć lektury Tajemniczy ogród - Frances Hodgson Burnett .9.. Wyślij zgłoszenie.. Który opis najlepiej pasuje do głównej bohaterki - Mary Lennox?. To z ciekawych opowieści, zorientowałam się, jak dokładnie uczniowie znają dzieje bohaterów.. 1.Jak nazywa się główna bohaterka powieści?. Test wiedzy online z lektury szkolnej..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt