Przysięga streszczenie odcinków youtube

Pobierz

Po śmierci matki życie dziewczyny diametralnie się zmienia.. Co jeszcze się zdarzy w odcinkach .Przysięga, odcinek 584 - streszczenie.Emisja: czwartek, 17 lutego 2022 Mert odrzuca kolejną propozycję Narin i Kemala.. Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki tureckiego serialu?Przysięga - kiedy koniec tureckiego serialu emitowanego w TVP?. Wszystkie odcinki online można oglądać na WP Pilot i TVP VOD.. [Streszczenie + Zdjęcia] 4 lutego 2022Turkweb.pl 580: Akcja odcinka rozpoczyna się w szpitalu.. Ostatni odcinek po polsku, a także wszystkie wyemitowane, można oglądać w internecie na VOD TVP.. 56: Zeynep dostaje zaliczkę!. […]Przysięga 491, 492, 493, 494, 495 streszczenia.. 56: Zeynep dostaje zaliczkę!. Co jeszcze się wydarzy w serialu i o której można obejrzeć nowy odcinek?. Serial "Przysięga" - STRESZCZENIA ODCINKÓW Elif wszystkie odcinki po polsku Serial Elif to jeden z kilku tureckich seriali emitowanych obecnie po polsku w Telewizji Publicznej.. Emir wzywa karetkę i Umit trafia do szpitala.. Nie rozumie, dlaczego Emir nie wraca do domu, tylko woli być z jakąś .. [Streszczenie + Zdjęcia] Przysięga odcinek 588: Gulperi przeprasza Emira!. Emir widzi, że Feride jest w niebezpieczeństwie i rusza jej na pomoc.. Wszystkie odcinki po polsku emitowane są w TVP 1 i można je też obejrzeć w internecie na VOD TVP..

"Przysięga" 585. streszczenie odcinka.

Wkrótce tego pożałuje, bo dziewczyna oskarży go o zabójstwo!. Gulperi znalazła się w śmiertelnym niebezpieczeństwie, a Emir znów zaryzykuje, aby ją uratować.. Przysięga odcinek 577.. Mujgan przekonuje Benal do przeprowadzki!. Przysięga ostatni odcinek po polsku.. Gulperi zeznaje, że to Emir zabił Fatmę [22.02] "Miłość i przeznaczenie", odcinek 54 - STRESZCZENIE.. Emir nie dopuszcza do tego, by przemytnicy umieścili w jej brzuchu szm.Przysięga - streszczenia odcinków.. Serial Przysięga (tur.. Bogaty biznesmen Hikmet, którego ona traktuje jak wujka, prosi, aby .Opisy odcinków Przysięga 23-28 maja.. Melike znajduje w koszu kupony z wyścigów .Przysięga odcinek 575.. [Streszczenie + Zdjęcia] Przysięga odcinek 588: Gulperi przeprasza Emira!. Mert wchodzi do sali, w której leży Fikriye.. Songul i Talaz mają ranną Cavidan.. Życie pochodzącej z prowincji Reyhan radykalnie się zmienia po śmierci matki.. Serial "Przysięga" emitowany jest codziennie w ciągu tygodnia (od poniedziałku do piątku) o godzinie 16:00 na antenie TVP 1, po emisji serię możemy nadrabiać także za pośrednictwem platformy vod.tvp.pl, który będzie można zobaczyć zupełnie za darmo.. Streszczenia odcinków emitowanych w drugiej połowie lutego na kolejnych slajdach galerii The Promise Official, Youtube.com / telemagazyn.pl..

Streszczenie odcinków serialu.

Songul została skazana!. 2020 Odcinek 598.. Mujgan przekonuje Benal do przeprowadzki!. Streszczenia odcinków emitowanych po weekendzie 19-20 lutego na kolejnych slajdach galerii The Promise Official, Youtube.com / telemagazyn.plPrzysięga odcinek 561: Opis i streszczenie Emir w końcu opuszcza areszt i udaje mu się uniemożliwić Umitowi i Feride wyjazd.. Rok produkcji: 2019 Czas trwania: 45 min Kategoria: 12+ Data publikacji: 2021-05-19 21:10 .. Tureckie seriale po polsku cieszą się dużą oglądalnością.. [Streszczenie + Zdjęcia] Przysięga odcinek 587: Gulperi dowiaduje się, że to nie Emir zabił Fatmę!Przysięga streszczenie szczegółowe odcinków 585, 586, 587 po polsku.Zobacz co wydarzy się w kolejnych odcinkach serialu.. Udostępnij.. Streszczenie 588. odcinka serialu "Przysięga" prezentuje się następująco: Gulperi przyjaźni się z Yigitem.. Pewnego dnia matka Reyhan umiera, a życie dziewczyny radykalnie się zmienia.. Narin p.Przeczytaj poniższe streszczenie 577. odcinka Przysięgi!. "Przysięga", odcinek 392 - STRESZCZENIE.Co się wydarzy w nowym epizodzie popularnej telenoweli "Przysięga"?. [Streszczenie + Zdjęcia] Miłość i przeznaczenie odc.. Prawdopodobnie więc w polskiej telewizji zobaczymy łącznie 103 odcinki.. Wysyła do ich domu fałszywych policjantów, którzy na tyle dobrze odgrywają swoją rolę, że udaje im się skuć oraz aresztować Umita pod zarzutem popełnienia morderstwa.Przysięga Odcinek 423 / Przysięga..

...Przysięga - ile odcinków?Gdzie zobaczyć?

Kob.Przysięga streszczenie odcinków Przysięga 551 streszczenie szczegółowe .. "Przysięga": Narin odzyska wzrok?. Tulay jest o nią zazdrosna.. Gulperi próbuje wykraść swój paszport z pokoju Emira.W TVP 1 odcinek serialu "Przysięga" trwa ok. 45 minut.. Streszczenie.. Podajemy streszczenie 179. epizodu serialu .Przysięga 585, 586, 587 streszczenia.. Kemal z rodziną przenosi się do domu swojej matki.. Mehdi wpada w szał [21.02]Elif 1148, 1149 po polsku.. Produkcję swobodnie możemy ujrzeć także za pośrednictwem wspomnianej platformy .. "Przysięga" (2019) Serial obyczajowy opowiadający o miłosnych meandrach współczesnego Kopciuszka, który niespodziewanie znajduje się w świecie biznesowych wyższych sfer.. Cavidan chce, by Emir jak najszybciej poślubił Tulay.. "Przysięga", odcinek 179 - STRESZCZENIE.. Streszczenie.. Turcja .. Tarhunowie odzyskali majątek!. Fatma usypia Gulperi za pomocą środka odurzającego.. Tulay dużo pracuje i rzadko widuje się z Emirem.. [Streszczenie + Zdjęcia] 18 stycznia 2022Turkweb.pl 572: Mijają cztery lata od wydarzeń w finałowym odcinku trzeciego sezonu.. Okazuje się, że Feride raniła Umita.. Komentuj .. Yigit jest już dużym chłopcem.. Reyhan wychowała się na prowincji.. Emir i Feride jej szukają i w końcu namierzają sygnał z jej telefonu..

Ile odcinków ma serial?

Widzimy go biegającego po ogrodzie i zajada.Sprawdź, co wydarzy się w nowych odcinkach 4. serii serialu "Przysięga".. Emir chce pomóc Gulperi, ale dziewczyna mu nie ufa.. "Przysięga", odcinek 588: Streszczenie epizodu.. Stan zdrowia Hasana poprawia się!. Szantażowana Tulay decyduje się na radykalny krok.. Odcinki […]Przysięga odcinek 580: Pojawia się znajoma Gulperi, która ma zabrać ją za granicę!. [Streszczenie + Zdjęcia] Przysięga odcinek 587: Gulperi dowiaduje się, że to nie Emir zabił Fatmę!Przysięga odcinek 572: Nowy sezon!. Co wydarzy się w odcinkach 416 - 420?. Jest piękną i skromną dziewczyną, wychowaną w szacunku do tradycji.. Feride przyznaje, że wolałaby, żeby jej mąż nie żył.. [Streszczenie + Zdjęcia] Miłość i przeznaczenie odc.. Stan zdrowia Hasana poprawia się!. "Przysięga", odcinek 586 - STRESZCZENIE.. Kolejna bójka!. Ercan obserwuje Emira i Gulperi na polecenie siostry.. Serial Przysięga, który emitowany jest od poniedziałku do piątku o godzinie 16:05 na antenie TVP1 liczy 103 odcinki.. Otwiera szafę i pakuje rzeczy mamy do torby.. Yemin) zaprezentuje dalsze losy Kemala i Narin z ich rodziną, pułapkę Kumru, wspaniały pomysł Semih, zły stan zdrowia Cavidan czy też kłótnie w rezydencji Tarhunów.. Dziewczyna zgadza się na małżeństwo z Emirem.. Oto, co już niebawem wydarzy się w tureckim serialu.Przysięga 584, 585, 586 streszczenie szczegółowe.. Sprawdź, co wydarzy się w nowych odcinkach 4. serii serialu "Przysięga"..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt