Streszczenie felix net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi'' - test

Pobierz

Lektura: Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi.. To jest DRUGA część, ale …Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - Plan wydarzeń.. Rafał Kosik .. Chłopcy planują zdać test z geografii z pomocą inteligencji Manfreda i długopisu …Test z wiedzy o lekturze "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" Test.. Quiz wiedzy o lekturze "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi".. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.Felix, Net i Nika oraz gang niewidzialnych ludzi - Test.. Udaje się im odnaleźć ich kryjówkę w szkolnym schowku.. Bohaterowie korzystają z telefonów komórkowych, laptopów …Test z lektury ,,Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" .Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - test z lektury.. 6 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych .. "FNiN oraz Gang …"Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi", streszczenie którego opracowaliśmy, to książka autorstwa Rafała Kosika, polskiego pisarza science …Rafał Kosik - Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - CZĘŚĆ 1.. U góry znajdziesz quiz Felix net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi - Test.Wypełnij ten test, i sprawdź ile wiesz o Felix …Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi.. U góry znajdziesz quiz Test wiedzy o lekturze Felix Net i Nika oraz gang niewidzialnych ludzi.Wypełniając test wiedzy, dowie …Test z lektury - "FNiN oraz Gang Niewidzialnych Ludzi"..

0%z lektury Felix Net i Nika oraz gang niewidzialnych ludzi - Test.

chomik8.Witaj na stronie Quizz.pl.. pytanie 1 …Banki w Warszawie są okradane przez tajemniczych złodziei określanych jako Gang Niewidzialnych Ludzi.. Felix, Net i Nika oraz Orbitalny Spisek II: Nowe Sekrety.. Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych …Test z lektury " Felix,Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi".. 1) kto napisał tą powieść a) Adam Mickiewicz b) Rafał Kosik c) Henryk Sienkiewicz 2) kto miał …Lista wszystkich lektur - - MATEMATYKI: 6 "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" - streszczenie Drukuj Szczegóły Opublikowano: 22 kwiecień 2020 Odsłony: 35769 Test ze znajomości …Rafał Kosik - Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - CZĘŚĆ 2 Uwaga!. Pierwszy dzień w szkole.. Felix Polon, Net Bielecki i Nika Mickiewicz …Kliknij tutaj, aby dostać odpowiedź na pytanie ️ Sprawdzian z treści lektury "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" Rafała Kosika …Felix, Net i Nika postanawiają zatrzymać kradzieże chuliganów - Marcela i Rubena.. 19 pytań z popularnej powieści, która stała się lekturą szkolną.. Skomentuj.Test z lektury "Felix, Net i Nika oraz gang niewidzalnych ludzi".. Informacje.. 1) Kim był Morten?. a) Caban b) Puszek c) Black d) Rufus 2) Jakiej marki był samochód …Test z lektury,, Felix, Net i Nika oraz gang niewidzialnych ludzi "- BARDZO TRUDNY..

Streszczenie książki Rafała Kosika "Felix, Net i Nika oraz gang niewidzialnych ludzi".

b) Przywódcą Gangu Niewidzialnych …Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi.. heylisa 2 lata temu.. Streszczenie podzielone jest na dwie części.. Znajdziesz tutaj niezbędne informacje o autorze, charakterystykę …Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - Czas i miejsce akcji.. Kradzież w banku.. Pierwszy dzień w gimnazjum - początek przyjaźni.. a) Sztuczną inteligencją stworzoną przez Neta.. Streszczenie podzielone jest na dwie części.. Część 1.. Akcja toczy się współcześnie.. Sprawdź się!. To jest pierwsza część, ale .Witaj na stronie Quizz.pl.. 1) Jak nazywał się pies Felixa?. Warto się sprawdzić.. "Feliks, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych ludzi" to przede wszystkim opowieść o …Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi.. Uwaga!. Udostępnij..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt